КОШТОРИСНІ ПРОГРАМИ.

Такі галузі життєдіяльності людини, як будівництво, ремонт та реконструювання є чи не найпоширенішими в світі. Постійно проектуються та зводяться величезні торгівельні центри, багатоповерхові житлові будинки, комплекси та ін. Величезну роль для правильної реалізації кожного з цих проектів грають кошторисники - спеціалісти та фахівці, які займаються розрахунком витрат майбутнього будівництва.
Навчання кошторисників у Києві орієнтується на підвищення кваліфікації спеціалістів цієї галузі. Такі робітники поєднують в собі знання одразу двох професій: бухгалтерів та будівельників. Особливо важливою є роль вірних підрахунків кошторисників у час, коли компанія приймає участь у тендері. Так підприємство має за мету не лише виграти право реалізувати в подальшому проект, а й зробити це найвигіднішим для себе чином.
Для максимального полегшення їх роботи створюється низка спеціальних комп'ютерних програм. Центр професійних знань «Асьенда» пропонує вашій увазі наступні напрямки курсів кошторисників в Києві: Кваліфіковані викладачі, досвідчені практики, ефективні заняття - це гарант вашого професійного та кар'єрного зростання.